Site Module (2.0.0-beta6) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Explanation or submission guidelines
gu: સમજૂતી અથવા રજૂઆત માર્ગદર્શિકા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Report
gu: અહેવાલ

en: Install profile
gu: પ્રોફાઈલ સ્થાપો
