Site Module (2.0.0-beta6) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Install profile
mn: Хувийн тохиргоог суурилуулах
