Site Module (2.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: State
bg: Статус

en: General
bg: Общи

en: Property
bg: Свойство

en: Labels
bg: Етикети

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Site information
bg: Информация за сайта

en: Reason
bg: Причина

en: Apply
bg: Търси

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле

en: Install profile
bg: Инсталирай профил
