Site Module (2.0.0-beta7) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
