Site Module (2.0.0-beta7) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: Site information
se: Siidu dieđut

en: About
se: Birra
