Site Module (2.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Warning
sl: Opozorilo

en: General
sl: Splošno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: About
sl: O modulu

en: Install profile
sl: Namesti profil
