Site Module (2.0.0-beta8) - en to sv translation catalogue (75 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Explanation or submission guidelines
sv: Förklaring eller riktlinjer för inlägg

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Projects
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Unknown
sv: Okänd

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Site
sv: Webbplats

en: Never
sv: Aldrig

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Fields
sv: Fält

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Warning
sv: Varning

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: General
sv: Allmän

en: Example
sv: Exempel

en: Property
sv: Attribut

en: Labels
sv: Etiketter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Authored on
sv: Författad

en: site
sv: webbplats

en: Edit Info
sv: Redigera info

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: Add project
sv: Lägg till projekt

en: Website
sv: Webbplats

en: Installed
sv: Installerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Reason
sv: Orsak

en: Apply
sv: Applicera

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Report
sv: Rapportera

en: Install profile
sv: Installationsprofil

en: Creator
sv: Upphovsman

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Manage form
sv: Hantera formulär

en: Collapsible fieldset
sv: Hopfällbar fältgrupp

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Current password
sv: Nuvarande lösenord

en: Asc
sv: Stigande

en: Drupal Version
sv: Version av Drupal

en: Text value
sv: Textvärde

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
