Site Module (2.0.0-beta9) - en to bo translation catalogue (47 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་མཛུབ་སྟོན།

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གནས་ཚུལ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Install profile
bo: སྒྲིག་འཛུགས་ཡིག་ཆ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Current password
bo: མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས

en: Site Information
bo: དྲ་ཚིགས་ཆ་འཕྲིན
