Site Module (2.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Site
be: Сайт

en: Never
be: Ніколі

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: General
be: Агульны

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: site
be: сайт

en: Site information
be: Інфармацыя пра сайт

en: Installed
be: Усталявана

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add field
be: Дадаць поле

en: About
be: Аб

en: Install profile
be: Усталяваць прафайл.

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Current password
be: Бягучы пароль

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
