Site Module (2.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Current password
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်
