Site Module (2.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Site information
sq: Informacionet e sajtit

en: Add field
sq: Shto fushë

en: About
sq: Informacione

en: Install profile
sq: Instalo profilin

en: Current password
sq: Fjalëkalimi aktual
