Site Module (2.1.0-beta2) - en to da translation catalogue (59 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Explanation or submission guidelines
da: Forklaring eller retningslinjer

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: project
da: projekt

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Open
da: Åben

en: View
da: Vis

en: History
da: Historik

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Created
da: Oprettet

en: Never
da: Aldrig

en: Welcome
da: Velkommen

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: State
da: Status

en: General
da: Generelt

en: Example
da: Eksempel

en: Property
da: Egenskab

en: Labels
da: Etiketter

en: Full
da: Fuld

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Site information
da: Generel information

en: Add project
da: Tilføj projekt

en: Installed
da: Installeret

en: Changed
da: Ændret

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Add field
da: Tilføj felt

en: About
da: Om

en: Report
da: Rapport

en: Install profile
da: Installationsprofil

en: Creator
da: Skaber

en: @interval ago
da: @interval siden

en: Delete project
da: Slet projekt

en: Manage form
da: Håndtér formular

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Current password
da: Nuværende adgangskode

en: Edit project
da: Redigér projekt

en: Site Information
da: Site-information

en: Text value
da: Tekstværdi

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
