Site Module (2.1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Help text
kk: Анықтама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан

en: Fields
kk: Өрістер

en: General
kk: Басты

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Install profile
kk: Қондыру процессінің профилі
