Site Module (2.1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Self
kn: ಸ್ವತಃ

en: View
kn: ನೋಡು

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Site information
kn: ಸೖಟಿನ ಬಗ್ಗೆ ಮಾಹಿತಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Install profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಿ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Current password
kn: ಈಗಿನ ಗುಪ್ತಪದ(ಪಾಸ್ವರ್ಡ್)

en: No changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಯಿಲ್ಲ
