Site Module (2.1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (82 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: Explanation or submission guidelines
ru: Пояснения или инструкции по заполнению

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Project type
ru: Тип проекта

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Support
ru: Поддержка

en: project
ru: проект

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: Project types
ru: Типы проектов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Open
ru: Открыть

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Teaser
ru: Анонс

en: Updated
ru: Обновлено

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Created
ru: Создано

en: Site
ru: Сайт

en: Never
ru: Никогда

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Fields
ru: Поля

en: API Key
ru: Ключ API

en: Bar
ru: Полоса

en: State
ru: Состояние

en: General
ru: Общий

en: Example
ru: Пример

en: Property
ru: Свойство

en: Labels
ru: Метки

en: Full
ru: Полный

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Authored on
ru: Создан в

en: site
ru: сайт

en: Edit Info
ru: Редактировать информацию

en: Site information
ru: Информация о сайте

en: Add project
ru: Добавить проект

en: Confirm Password
ru: Повторите пароль

en: Website
ru: Вебсайт

en: Installed
ru: Установлено

en: Changed
ru: Изменение

en: Add site
ru: Добавить сайт

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Add field
ru: Добавить поле

en: About
ru: Информация

en: Report
ru: Отчёт

en: Install profile
ru: Профиль установки

en: Creator
ru: Автор

en: Environments
ru: Окружения

en: @interval ago
ru: @interval назад

en: Delete project
ru: Удалить проект

en: Manage form
ru: Управление формой

en: projects
ru: проекты

en: Canonical URL
ru: Канонический URL

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)

en: View project
ru: Смотреть проект

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: Current password
ru: Текущий пароль

en: Edit project
ru: Редактировать проект

en: Log In
ru: Войти

en: Last cron run
ru: Последний запуск cron

en: Site Information
ru: Информация о сайте

en: Drupal Version
ru: Версия Drupal

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: Singular label
ru: Единичная метка

en: Plural label
ru: Множественная метка

en: Site UUID
ru: UUID сайта

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.

en: Project Dashboard
ru: Панель управления проектом
