Site Module (2.1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு
