Site Module (2.1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: General
ast: Xeneral

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Site information
ast: Información del situ

en: Installed
ast: Instaláu

en: Install profile
ast: Installar perfil
