Site Module (2.1.0-beta4) - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Fields
el: Πεδία

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Report
el: Αναφορά

en: Install profile
el: Εγκαταστήστε προφίλ

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Current password
el: Τρέχοντας κωδικός

en: Asc
el: Αύξ

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Site UUID
el: UUID ιστοτόπου
