Site Module (2.1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana
