Site Module (2.2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Homepage
lt: Svetainė

en: project
lt: projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Site
lt: Svetainė

en: Never
lt: Niekada

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: State
lt: Etapas

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Labels
lt: Žymės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: site
lt: svetainės

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: About
lt: Apie

en: Report
lt: Ataskaita

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
