Site Module (2.2.0-rc3) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Never
hy: Երբեք

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Install profile
hy: Տեղադրել պրոֆիլը

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը
