Site Module (2.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Site
az: Sayt

en: Never
az: Heç vaxt

en: Fields
az: Sahələr

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: About
az: Haqqında

en: Install profile
az: Profili quraşdırın

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
