Site24x7 (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: General
hi: सामान्य

en: Role
hi: भूमिका

en: Australia
hi: ऑस्ट्रेलिया

en: India
hi: भारत

en: United States
hi: संयुक्त राज्य अमेरिका
