Site24x7 (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: General
ku: گشتی

en: Role
ku: ڕۆل

en: Australia
ku: ئوسترالیا

en: China
ku: چین

en: India
ku: هیند

en: United States
ku: وڵاتە یەکگرتووەکان
