Site24x7 (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: General
uk: Загальне

en: Role
uk: Роль

en: Australia
uk: Австралія

en: China
uk: Китай

en: India
uk: Індія

en: United States
uk: США

en: Europe
uk: Європа

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.
