Site Alert (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
