Site Alert (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Severity
az: Ciddilik
