Site Alert (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Active
bg: Активен

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Severity
bg: Строгост
