Site Alert (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Severity
ca: Severitat

en: seconds
ca: segons

en: Scheduling
ca: Programació

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi
