Site Alert (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Severity
cs: Vážnost

en: seconds
cs: sekund

en: Scheduling
cs: Plánování
