Site Alert (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Message
eu: Mezua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Scheduling
eu: Programatutakoa
