Site Alert (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Scheduling
hr: Raspored
