Site Alert (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Message
hu: Üzenet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Custom
hu: Egyéni

en: Severity
hu: Szint

en: seconds
hu: másodperc

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: End time
hu: Befejezés ideje
