Site Alert (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Severity
hy: Կարևորություն
