Site Alert (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Message
id: Pesan

en: Active
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Severity
id: Keparahan

en: Scheduling
id: Penjadwalan
