Site Alert (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: Active
ja: アクティブ

en: Custom
ja: カスタム

en: Severity
ja: 重大度

en: seconds
ja: 秒

en: Scheduling
ja: スケジューリング

en: Start time
ja: 開始日時

en: End time
ja: 終了日時
