Site Alert (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Active
km: សកម្ម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ
