Site Alert (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Active
lv: Aktīvs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Severity
lv: Smagums
