Site Alert (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय
