Site Alert (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Rótulo

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Severity
pt: Severidade

en: seconds
pt: segundos

en: Scheduling
pt: Agendamento

en: Start time
pt: Hora de início

en: End time
pt: Hora de fim
