Site Alert (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: Severity
ro: Gravitate

en: seconds
ro: secunde
