Site Alert (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: Active
ru: Активно

en: Custom
ru: Собственная

en: Severity
ru: Важность

en: seconds
ru: секунд

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Scheduling
ru: Планирование

en: Start time
ru: Время начала
