Site Alert (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Message
sq: Mesazhi

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Severity
sq: Rendësia
