Site Assistant (1.0.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: published
af: gepubliseerd

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Language code
af: Taalkode
