Site Assistant (1.0.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: published
cs: zveřejněno

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: not published
cs: skryto

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The weight of this term in relation to other terms.
cs: Váha tohoto termínu ve vztahu k ostatním termínům.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Promotion options
cs: Možnosti zviditelnění

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.
