Site Assistant (1.0.0) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: General information
da: Generel information

en: Visibility
da: Synlighed

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: published
da: udgivet

en: Changed
da: Ændret

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: not published
da: ikke udgivet

en: Language code
da: Sprogkode

en: Entry
da: Tilmelding

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: The weight of this term in relation to other terms.
da: Vægten af denne term i forhold til andre termer.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Promotion options
da: Indstillinger for forfremmelse

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu

en: The username of the content author.
da: Forfatterens brugernavn.

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
