Site Assistant (1.0.0) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: published
eo: publikigita

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: The weight of this term in relation to other terms.
eo: La pezo de ĉi tiu termino rilate al aliaj terminoj.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
