Site Assistant (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: published
eu: argitaratuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: The weight of this term in relation to other terms.
eu: Termino honen pisua beste terminoekin alderatuta.

en: Promotion options
eu: Sustapen aukerak

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
