Site Assistant (1.0.0) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: General information
gl: Información xeral

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: published
gl: publicado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Promotion options
gl: Opcións de promoción

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
