Site Assistant (1.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
